Dzień Życia Konsekrowanego

– Chrystus jest światłością szczególną. Świeca trzymana w dłoniach uświadamia nam, jak bardzo potrzebujemy Chrystusa – prawdziwego światła w naszym życiu – mówił w homilii ks. Andrzej Misiun, pallotyn, proboszcz z parafii św. Benedykta w Sierpcu. – Przez Maryję światło przyszło na świat. Przyszło przez Jej wiarę i Jej „fiat”.

Kaznodzieja nawiązał do symboliki święta Matki Bożej Gromnicznej i obrzędu poświęcenia świec. – Świeca spala się na ołtarzu i przypomina nam, że Chrystusa stał się dla nas ofiarą. On dokonuje naszego zbawienia przez ofiarę, dlatego nie wolno usunąć poświęcenia z naszego życia, choć dziś świat nie rozumie tej wartości: ofiary i poświęcenia. Życie konsekrowane to ofiarne praktykowanie ewangelicznych rad – mówił ks. Misiun.

(czytaj więcej … :
GOŚĆ.PL PŁOCKI)

oraz
(TWITTER.BISKUP/PIOTRLIBERA)

ルイヴィトンのすべての製品は内部に作られ、その代わりに、安価な労働力を利用してのコストを削減するために、他の工場に委託ない独自の生産設備、彼らのビルダーから、ルイヴィトンiphoneケースのすべてを言うことですので、ルイヴィトンその優れた品質を保証する割引やオリジナルオーダーはありません。 フォルクスワーゲンは決してフルバッグではなく、価格は約10,000です。主なコンセプトは旅行なので、ファブリックであろうと技量であろうと、それは非常に耐久性があり、コスト効果があります。 また、バック地下鉄の若者はルイ?ヴィトンの記憶はほとんどいくつかの年齢の女性、小さいですが、私はこの「アート」モノグラム古い花を推測、それは一部の人々はの「経験」を楽しむことが必要です。あなたが老眼の優雅さと古典を理解し始めるならば、おめでとうが「ストーリー」の人に加わるかもしれません。 ルイヴィトン以外にも、デザイナーの変更後のシャネルiphoneケースとグッチは、若者の愛です。小さな香りはストリートトレンドの要素と調和し、90年代後半にグッチが無数に吸収することができます。 Gucciは90歳の若い女の子として、過去2年間に無数の女の子を実際に抱きしめています。あなたは商品のデザインが気分が良いと感じるかもしれません。