Odwiedziny Księdza Biskupa Romana Marcinkowskiego

Dzisiaj w naszej parafii miała miejsce uroczystość bierzmowania.
Uroczystości przewodniczył Ksiądz Biskup Senior Roman Marcinkowski.

Zanim jednak rozpoczęła się uroczystość w parafii, Ksiądz Biskup znalazł czas, aby razem z towarzyszącym Mu Księdzem dr Bogdanem Czuprynem, diecezjalnym referentem do sprawa życia zakonnego, odwiedzić naszą wspólnotę. Księża modlili się razem z nami; Ksiądz Biskup wygłosił dla nas konferencje; a potem przy kawie były jeszcze miłe chwile rozmowy i wspomnień.

Przed laty, Ksiądz Biskup swoje rekolekcje poprzedzające przyjęcie sakry biskupiej, odprawił właśnie w naszym Opactwie. Biskup ze wzruszeniem wspominał tamten czas jak i wiele innych wydarzeń z przeszłości, które połączyły Go z naszą wspólnotą serdecznymi więzami.

Na zakończenie spotkania dołączył do naszego grona Gospodarz Parafii, Ksiądz Proboszcz Andrzej Misiun SAC, i wspólnie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie u stup pomnika św. Józefa na klasztornym dziedzińcu.

Dziękujemy Księdzu Biskupowi Romanowi za dar obecności pośród nas!

                                                                                                                              Herb Księdza Biskupa Romana Marcinkowskiego
ルイヴィトンのすべての製品は内部に作られ、その代わりに、安価な労働力を利用してのコストを削減するために、他の工場に委託ない独自の生産設備、彼らのビルダーから、ルイヴィトンiphoneケースのすべてを言うことですので、ルイヴィトンその優れた品質を保証する割引やオリジナルオーダーはありません。 フォルクスワーゲンは決してフルバッグではなく、価格は約10,000です。主なコンセプトは旅行なので、ファブリックであろうと技量であろうと、それは非常に耐久性があり、コスト効果があります。 また、バック地下鉄の若者はルイ?ヴィトンの記憶はほとんどいくつかの年齢の女性、小さいですが、私はこの「アート」モノグラム古い花を推測、それは一部の人々はの「経験」を楽しむことが必要です。あなたが老眼の優雅さと古典を理解し始めるならば、おめでとうが「ストーリー」の人に加わるかもしれません。 ルイヴィトン以外にも、デザイナーの変更後のシャネルiphoneケースとグッチは、若者の愛です。小さな香りはストリートトレンドの要素と調和し、90年代後半にグッチが無数に吸収することができます。 Gucciは90歳の若い女の子として、過去2年間に無数の女の子を実際に抱きしめています。あなたは商品のデザインが気分が良いと感じるかもしれません。