Dziękujemy wszystkim naszym Przyjaciołom i Dobroczyńcom

Dziękujemy za  wsparcie udzielane naszemu Opactwu. Dziękujemy za dar modlitwy, za dary materialne, dziękujemy za wszystkie dobre słowa, które dodają nam otuchy i budzą nadzieję, że wspólnym wysiłkiem podołamy

WYZWANIOM GOSPODARCZO – REMONTOWYM, KTÓRE NA NAS CZEKAJĄ.

Otaczamy Państwa modlitwą przepełnioną wdzięcznością – niechaj Dobry Bóg błogosławi Was i strzeże.
Z darem modlitwy – wspólnota Mniszek Benedyktynek Opactwa w Sierpcu.

* * *

Jako skromny wyraz wdzięczności pragniemy stworzyć na tym miejscu listę imienną naszych PRZYJACIÓŁ I DOBROCZYŃCÓW. Nie wszystkie OSOBY i INSTYTUCJE zdołamy wymienić. Ale za WSZYSTKICH się modlimy! Bóg zapłać!

NASI PASTERZE:

BP PIOTR LIBERA – Ordynariusz Diecezji Płockiej

ABP WŁADYSŁAW ZIÓŁEK – Asystent Kościelny
dla Opactwa Benedyktynek w Żarnowcu i Sierpcu

Proboszcz oraz kustosz Sanktuarium Matki Bożej Sierpeckiej Pani Niezawodnej Nadziei
KS. ANDRZEJ MISIUN SAC – WRAZ ZE WSPÓLNOTĄ

WŁODARZE NASZEGO MIASTA:

Burmistrz Sierpca – JAROSŁAW PERZYŃSKI
Przewodniczący Rady Miasta DARIUSZ MALANOWSKI wraz z RADĄ MIASTA

Starosta Powiatu Sierpeckiego – MARIUSZ TURALSKI
Przewodniczący Rady Powiatu – JULIUSZ GORZKOŚ wraz z RADĄ POWIATU

(ALFABETYCZNA LIST NASZYCH DOBROCZYŃCÓW)

BABECKI JERZY – FIRMA BUDEXPOL/ SIERPC

BIEŃ-KUŚMIERCZYK ANNA – LUBLIN

BRZEZIŃSKA GRAŻYNA – WEJHEROWO

BUKOWICKA STANISŁAWA – WARSZAWA

BUTEJŁO ELŻBIETA – DYREKTOR W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO
W STUDZIEŃCU

CHOJNACKI MARIAN – WARSZAWA

CIERCIŃSKI SŁAWOMIR – FIRMA WEB SOLUTINS

CZEŚNIK AGNIESZKA – BABIEC PIASECZNY

DOBRZENIECKA ALINA – SIERPC

FREDRICH BEATA M. – GDYNIA

FRĄCKIEWICZ GRACJAN –  ALL FINANCIEL GRACJAN FRĄCKIEWICZ

GAŃKO GRZEGORZ – PREZES FIRMY OSM SIERPC

GĄSEWICZ WANDA JANINA – SIERPC

GĄSIOROWSKA MARZENA – BABIEC PIASECZNY

GEPPERT AGATA – WARSZAWA – FIRMA JMS DORADCY 

GEPPERT GRZEGORZ – GDAŃSK – FIRMA JMS DORADCY

GŁUCHWSCY DOROTA I ANDRZEJ – SIERPC

GMN Techmet Sp. z o.o.

GRABOWSKI DARIUSZ – SIERPC

GRZĘBSKI RAFAŁ – SIERPC

JANKOWSCY TERESA i JÓZEF – STAROGARD GDAŃSKI

KAPLARCZYK ALICJA i JAN – WYTWÓRNIA WORKÓW PAPIEROWYCH

KOCOT-SIKORA JOANNA – WARSZAWA

KOTOWSKA EWA, ZOSIA i JÓZEF – ZIELONKA

KOSTRZEWA ADAM – KIEROWNIK GOSPODARCZY W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA  ROLNICZEGO W STUDZIEŃCU

KOWALCZYK MARIA JOLANTA – BEŁCHATÓW

KOWALSKI TOMASZ – SIERPC

KRAJENTA BARBARA – STUDZIENIEC

KRASIŃSKI KRZYSZTOF – SIERPC

KRÓLIKOWSKA JOANNA – GLINIANKA

KS. CZUPRYN BOGDAN KAZIMIERZ – DIECEZJALNY REFERENT DO SPRAW ŻYCIA ZAKONNEGO – PŁOCK

KS. KIERSNOWSKI MICHAŁ SAC – DYREKTOR LEONIUM – LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. BP.LENA WETMAŃSKIEGO W SIERPCU

KS. HENRYK ROCHOWICZ – DIECEZJA ŁOMŻYŃSKA

KS. PROBOSZCZ SŁOMKA ZDZISŁAW SAC wraz ze WSPÓLNOTĄ I PARAFIANAMI SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, Ożarów Mazowiecki

KS. śp. WIĘCKOWSKI ANDRZEJ – SIERPC

KUNDERA DOROTA – SIERPC

KUSKOWSKI KRZYSZTOF, KUSKOWSKI PRZEMYSŁAW – KANCELARIA NOTARIALNA, SIERPC

KUŹMIŃSKI WOJCIECH KONRAD – WARSZAWY

KWESTY W PARAFIACH NASZEJ DIECEZJI

KWATERSKA MARTA  – KRAKÓW

KRZEMIŃSKI ROBERT – SIERPC

LĘCICKA ROMANA – BIURO RACHUNKOWE, SIERPC

LOREK AGNIESZKA i KRZYSZTOF – SIERPC

ŁYCZKOWSKA KATARZYNA – SIERPC

MALANOWSKA HANNA – SIERPC

MAZEWSKI ROMAN WOJCIECH – PŁOCK

MISZTAL BOGDAN – PPHU AGROMIS

NADRATOWSCY LILLA i MIROSŁAW – MASARNIA STAROPOLSKA STRZECHA

NOWAKOWSKI ADAM – PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO HANDLOWE WAPNOPOL/ PŁOŃSK

NOWAKOWSKI PIOTR – SIERPC

OJCIEC OPAT HIŻYCKI SZYMON OSB wraz ze WSPÓLNOTĄ I PARAFIANAMI
PARAFII ŚW. PIOTRA I PAWŁA, Tyniec – Kraków

PAJEWSKI R. STANISŁAW – MŁAWA

PERA WŁADYSŁAWA ZOFIA – WRZEŚNIA

PESTA MAŁGORZATA i JERZY – SIERPC

POMIANOWSKA BALBINA – SIERPC

PONIKIEWSKA MARIA – CIECHANÓW

PRZYBYŁOWSKA KATARZYNA – PRACOWNIA SZYLDÓW I REKLAM/ SIERPC

RADA PARAFIALNA PARAFII ŚW. BENEDYKTA W SIERPCU

RADKO HALINA KRYSTYNA – LUBARTÓW

RUDOWSKI KRZYSZTOF – SIERPC

Skarbnik Miasta – KATARZYNA JONIAK

Skarbnik Powiatu – KRZYSZTOF SOBIECKI

SKOWROŃSKA AGNIESZKA – ZIELONKA

SIOSTRY SZARYTKI – CHEŁMNO

SZYMAŃSKI BOGUSŁAW – RYDZEWO

TŁUCHOWSKA MONIKA – SZCZUTOWO

WARZOCHA  KATARZYNA i JANUSZ – WARSZAWA

WELENC MAŁGORZATA – SIERPC

WIELIMBOREK IRENEUSZ – Zakład Produkcji Czekolady i Artykułów Cukierniczych „Wiepol”

WIERZBICKI ZBIGNIEW i IWONA – USŁUGI INŻYNIERSKIE/ PŁOCK

WITKOWSKA ANNA – SIERPC

WOJDAT TOMASZ – RYDZEWO

WÓJT GMINY GOZDOWA – DARIUSZ KALKOWSKI

WÓJT GMINY ROŚCISZEWO – JAN SUGAJSKI

ZARZĄD OKRĘGOWEJ SPÓŁDZIELNI MLECZARSKIEJ W SIERPCU

ZIELIŃSKA MARIA – SIERPC

Cosplay Costumes for Sale - FineCosplay