Dziękujemy wszystkim naszym Przyjaciołom i Dobroczyńcom

* * *

Dziękujemy wszystkim naszym Przyjaciołom i Dobroczyńcom,

za  wsparcie udzielane naszemu Opactwu.
Dziękujemy za dar modlitwy, za dary materialne,
dziękujemy za wszystkie dobre słowa, które dodają nam otuchy i budzą nadzieję, że wspólnym wysiłkiem podołamy

WYZWANIOM GOSPODARCZO – REMONTOWYM, KTÓRE NA NAS CZEKAJĄ.
Otaczamy Państwa modlitwą pełną wdzięczności – niechaj Dobry Bóg błogosławi Was i strzeże.
Z darem modlitwy – wspólnota Mniszek Benedyktynek Opactwa w Sierpcu

 

* * *

Nasi Przyjaciele i Dobroczyńcy:

Jako skromny wyraz wdzięczności pragniemy stworzyć na tym miejscu listę imienną naszych PRZYJACIÓŁ I DOBROCZYŃCÓW.
Nie wszystkie OSOBY i INSTYTUCJE zdołamy wymienić. Ale za WSZYSTKICH się modlimy! Bóg zapłać!

 

NASI PASTERZE:

BP PIOTR LIBERA – Ordynariusz Diecezji Płockiej

ABP WŁADYSŁAW ZIÓŁEK – Asystent Kościelny
dla Opactwa Benedyktynek w Żarnowcu i Sierpcu

Proboszcz oraz kustosz Sanktuarium Matki Bożej Sierpeckiej Pani Niezawodnej Nadziei
KS. ANDRZEJ MISIUN SAC – WRAZ ZE WSPÓLNOTĄ

WŁODARZE NASZEGO MIASTA:

Burmistrz Sierpca – JAROSŁAW PERZYŃSKI
Rada Miasta z p. Przewodniczącym JERZYM STACHURSKIM
Skarbnik Miasta – KATARZYNA JONIAK

Starosta Powiatu Sierpeckiego – JAN LASKOWSKI
Rada Powiatu z p. Przewodniczącym JANEM RZESZOTARSKIM
Skarbnik Powiatu – KRZYSZTOF SOBIECKI

 

(ALFABETYCZNA LIST NASZYCH DOBROCZYŃCÓW)

BABECKI JERZY – FIRMA BUDEXPOL/ SIERPC

BIEŃ-KUŚMIERCZYK ANNA – LUBLIN

BRZEZIŃSKA GRAŻYNA – WEJHEROWO

BUKOWICKA STANISŁAWA – WARSZAWA

BUTEJŁO ELŻBIETA – DYREKTOR W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W STUDZIEŃCU

CIERCIŃSKI SŁAWOMIR – FIRMA WEB SOLUTINS

CZEŚNIK AGNIESZKA – BABIEC PIASECZNY

DOBRZENIECKA ALINA – SIERPC

FREDRICH BEATA M. – GDYNIA

FRĄCKIEWICZ GRACJAN –  ALL FINANCIEL GRACJAN FRĄCKIEWICZ

GAŃKO GRZEGORZ – PREZES FIRMY OSM SIERPC

GĄSEWICZ WANDA JANINA – SIERPC

GĄSIOROWSKA MARZENA – BABIEC PIASECZNY

GŁUCHWSCY DOROTA I ANDRZEJ – SIERPC

GMN Techmet Sp. z o.o.

GRABOWSKI DARIUSZ – SIERPC

GRZĘBSKI RAFAŁ – SIERPC

JANKOWSCY TERESA i JÓZEF – STAROGARD GDAŃSKI

KAPLARCZYK ALICJA i JANWYTWÓRNIA WORKÓW PAPIEROWYCH

KOCOT-SIKORA JOANNA – WARSZAWA

KOTOWSKA EWA, ZOSIA i JÓZEF – ZIELONKA

KOSTRZEWA ADAM – KIEROWNIK GOSPODARCZY W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA  ROLNICZEGO W STUDZIEŃCU

KOWALCZYK MARIA JOLANTA – BEŁCHATÓW

KOWALSKI TOMASZ – SIERPC

KRAJENTA BARBARA – STUDZIENIEC

KRASIŃSKI KRZYSZTOF – SIERPC

KRÓLIKOWSKA JOANNA – GLINIANKA

KS. CEGŁOWSKI STEFAN JAN – PROBOSZCZPARAFII ŚW. ZYGMUNTA,
Bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Płocku,

KS. CZUPRYN BOGDAN KAZIMIERZ – DIECEZJALNY REFERENT DO SPRAW ŻYCIA ZAKONNEGO.

– PŁOCK

KS. DOBRZENIECKI GRZEGORZ WOJCIECH – PROBOSZCZ PARAFII ŚW. KRZYŻA W PŁOCKU

KS. KIERSNOWSKI MICHAŁ SAC – DYREKTOR  SZKOŁY LEONIUM – LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. BP.LENA WETMAŃSKIEGO W SIERPCU

KS. WIĘCKOWSKI ANDRZEJ – SIERPC

KS. ZALEWSKI SŁAWOMIR – PROBOSZCZ PARAFII WIATA, MODESTA I KRESCENCJI, FARA SIERPECKA

KUNDERA DOROTA – SIERPC

KUŹMIŃSKI WOJCIECH KONRAD – WARSZAWY

KWATERSKA MARTA UL. KAPELANKA – KRAKÓW

KRZEMIŃSKI ROBERT – SIERPC

LĘCICKA ROMANA – BIURO RACHUNKOWE, SIERPC

LOREK AGNIESZKA i KRZYSZTOF – SIERPC

MALANOWSKA HANNA – SIERPC

MAZEWSKI ROMAN WOJCIECH – PŁOCK

MISZTAL BOGDANPPHU AGROMIS

NADRATOWSCY LILLA i MIROSŁAW MASARNIA STAROPOLSKA STRZECHA

NOWAKOWSKI ADAM – PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO HANDLOWE WAPNOPOL/ PŁOŃSK

NOWAKOWSKI PIOTR – SIERPC

PAJEWSKI R. STANISŁAW – MŁAWA

PERA WŁADYSŁAWA ZOFIA – WRZEŚNIA

PESTA MAŁGORZATA i JERZY – SIERPC

POMIANOWSKA BALBINA – SIERPC

PONIKIEWSKA MARIA – CIECHANÓW

PRZYBYŁOWSKA KATARZYNA – PRACOWNIA SZYLDÓW I REKLAM/ SIERPC

RADA PARAFIALNA PARAFII ŚW. BENEDYKTA W SIERPCU

RADKO HALINA KRYSTYNA – LUBARTÓW

RUDOWSKI KRZYSZTOF – SIERPC

SKOWROŃSKA AGNIESZKA – ZIELONKA

SIOSTRY SZARYTKI – CHEŁMNO

SZYMAŃSKI BOGUSŁAW – RYDZEWO

TŁUCHOWSKA MONIKA – SZCZUTOWO

WARZOCHA  KATARZYNA i JANUSZ – WARSZAWA

WELENC MAŁGORZATA – SIERPC

WIELIMBOREK IRENEUSZ – Zakład Produkcji Czekolady i Artykułów Cukierniczych „Wiepol”

WIERZBICKI ZBIGNIEW i IWONA – USŁUGI INŻYNIERSKIE/ PŁOCK

WITKOWSKA ANNA – SIERPC

WOJDAT TOMASZ – RYDZEWO

WÓJT GMINY GOZDOWA – DARIUSZ KALKOWSKI

WÓJT GMINY ROŚCISZEWO – JAN SUGAJSKI

ZARZĄD OKRĘGOWEJ SPÓŁDZIELNI MLECZARSKIEJ W SIERPCU

ZIELIŃSKA MARIA – SIERPC